simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Logged in user
bo: ནང་འཇུག་ཚར་བའི་སྤྱོད་མཁན

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
