simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: User
cs: Uživatel

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
