simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: User
fr: Utilisateur

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Logged in user
fr: Utilisateur connecté

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.
