simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: user
pt: utilizador

en: User
pt: Utilizador

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Logged in user
pt: Utilizador que efetuou o inicio de sessão

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
