simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: user
sk: používateľ

en: User
sk: Používateľ

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
