simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: user
uk: користувач

en: User
uk: Користувач

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Basic Setup
uk: Основні установки
