simpleSAMLphp Authentication (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: User
ja: ユーザー

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Logged in user
ja: ログインユーザー

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。
