simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Add user
af: Voeg gebruiker by
