simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: User name
ar: اسم المستخدم
