simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка
