simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: User name
bs: Korisničko ime
