simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User roles
ca: Rols de l'usuari
