simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: User name
da: Brugernavn

en: User !name already exists.
da: Brugeren !name findes allerede.

en: User roles
da: Brugerroller
