simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Cancel
de: Abbrechen

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: User name
de: Benutzername

en: User Roles
de: Benutzerrollen

en: User !name already exists.
de: Der Benutzername !name ist schon vorhanden.

en: User roles
de: Benutzerrollen
