simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User roles
et: Kasutaja rollid
