simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
