simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit
