simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: User Roles
fr: rôles utilisateur

en: User !name already exists.
fr: L'utilisateur !name existe déjà

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur
