simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: User name
gl: Nome de usuario

en: User roles
gl: Roles de usuario
