simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: User !name already exists.
he: משתמש !name כבא קיים.

en: User roles
he: תפקידי משתמש
