simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: User name
id: Nama pengguna

en: User roles
id: Peran pengguna
