simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: User name
fa: نام کاربری

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری
