simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: User name
ps: کارن نوم

en: User roles
ps: د غړي دندې
