simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: User name
pt: Nome do usuário

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: User !name already exists.
pt: Já existe uma conta de usuário para !name.

en: User roles
pt: Papéis de usuário
