simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: User roles
pt: Grupos de utilizador
