simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: User name
ro: Nume utilizator

en: User roles
ro: Roluri utilizator
