simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: User name
ru: Имя пользователя

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: User roles
ru: Роли пользователя
