simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User roles
sk: Kategórie používateľov
