simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika
