simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: User name
sv: Användarnamn

en: User Roles
sv: Användarroller

en: User roles
sv: Användarroller
