simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Add user
uk: Додати користувача

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: User !name already exists.
uk: Користувач !name вже існує.

en: User roles
uk: Ролі користувача
