simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: User roles
az: İstifadəçi rolları
