simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Add user
bg: Добавяне на потребител
