simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས
