simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: User roles
cs: Uživatelské role
