simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་
