simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών
