simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Add user
eo: Aldonu uzanton
