simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Add user
es: Añadir usuario

en: User name
es: Nombre de usuario

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: User roles
es: Roles de usuario
