simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
