simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Add user
hr: Dodaj korisnika
