simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: User !name already exists.
hu: Ez a felhasználói név (!name) már foglalt.

en: User roles
hu: Szerepkörök
