simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել
