simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: User name
ja: ユーザー名

en: User roles
ja: ユーザーの役割
