simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Add user
jv: Tambah panganggo
