simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
