simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Add user
kk: Қолданушы қосу
