simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ
