simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە
