simpleSAMLphp User Precreation (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: User name
lt: Nario vardas

en: User roles
lt: Narių rolės
